Informace o firmě a výrobcích

ČOKO KLASIK družstvo bylo založeno v listopadu roku 1997. Výrobní náplní tohoto družstva jsou plněné cukrovinky. Jedná se zejména o sójové a kokosové tyčinky různých typů, tvarů a náplní.

Výrobní program družstva ČOKO KLASIK

 • Marokánka - tyčinka s arašídy a rozinkami v mléčné polevě 30g
 • COMBO - sójová tyčinka s kakaem a konopným semínkem v tmavé polevě s vyšším obsahem energie. Tato tyčinka byla uvedena na trh v květnu 2011 a rozšiřuje tak řadu tyčinek COMBO, které jsou určeny především pro mladší a střední generaci. Trvanlivost tyčinky je 8 měsíců.
 • Sójový suk se sladidly
  Sójová cukrovinka - s náhradními sladidly. Potravina vhodná pro diabetiky, v rámci povoleného denního energetického příjmu. Potravina určena pro zvláštní výživu.
 • Sójové suky „KLASIK“, případně plněné rozinkami či potažené tmavou čokoládovou polevou. Jedná se o oblíbenou cukrovinku, která je svým složením vhodná i pro bezlepkové diety. Výrobek je dodáván v balení po 40 ks s trvanlivostí 12 měsíců.
 • V roce 2009 jsme řadu sójových suků doplnili o příchuť Sójový suk DUO. Jedná se o sójovo-kakaovou cukrovinku, která si ihned po uvedení na trh získala velkou přízeň spotřebitelů.
 • Malé bonboniéry - v současné době vyrábíme nejžádanější bankovku v hodnotě 500 €. Bankovky jsou zvláště vhodné jako malý dárek pro mladé s prodejním heslem - Bankovkou potěšíš vždy a každého. Jsou vyrobeny s příchutí kokosové bonbóny polévané tmavou čokoládovou polevou. Trvanlivost tohoto výrobku je 7 měsíců.
 • Dobrůtka ZOO snack – máčená sójová cukrovinka v tmavé polevě a Bobíkův mls - sójová cukrovinka v bílé jogurtové polevě obohacené vápníkem jsou na trh dodávány v balení po 24 ks.
 • COMBO tě nabije 65g - sójová tyčinka s kakaem v tmavé polevě s vyšším obsahem energie. Tyčinka je dodávána v balení po 30ks.
  Jedná se o oblíbené cukrovinky určené nejen pro děti, které jsou svým složením vhodné pro bezlepkové diety. Trvanlivost těchto výrobků je 12 měsíců.

Naše firma dále také nabízí sezónní zboží např. vánoční a velikonoční balení našich cukrovinek.

Kompletní sortiment námi nabízeného zboží si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách www.cokoklasik.cz.

Nabídka zboží od jiných výrobců

Tyčinky ORINO - Řecko

Sesame & Honey Bar - Sezam a med 45g - 2 plátky sezamových tyčinek v medu

Peanut & Honey Bar - Arašídy a med 45g - arašídová tyčinka v medu

Sesame Plus Chocolate 45g - 2 plátky sezamových tyčinek s čokoládou

Soft Nugat Almond 35g - tyčinka bílý nugát s mandlemi

Soft Nugat Mixed Nuts & Coconut 35g - tyčinka bílý nugát s ořechy a kokosem

Soft Nugat Almond & Cranberries 35g - tyčinka bílý nugát s mandlemi a brusinkami

Almond & Honey Bar 60g - mandlová tyčinka v medu

Mixed Nuts & Honey Bar 60g - tyčinka mix ořechů v medu

Cashew & Honey Bar 60g - tyčinka kešu v medu

Privátní výrobky pod značkou MON

Mon Cereal snack 25g - cereální plátek máčený v mléčné čokoládě

Mon Cereal snack 25g hořký - cereální plátek máčený v hořké čokoládě

Suchary a sušenky

Sesame stick – slané sezamové tyčinky klasické. Výborná chuť těchto sezamových tyčinek je pro každého nezapomenutelným zážitkem. Kdo jednou ochutná, neodolá. Trvanlivost 12 měsíců.

Tutku – sušenky s mozaikou a kakaovou náplní. Tento výrobek je nabízen ve velikosti 60g. Výborné křupavé dvoubarevné sušenky s ještě lepší lahodnou čokoládovou náplní připomínající Nutellu. Trvanlivost výrobku je 12 měsíců.

Etimek Klasik – suchary – Tyto suchary jsou u spotřebitelů velmi oblíbené, o čemž svědčí i fakt, že je to jednoznačně nejprodávanější výrobek turecké firmy ETI. Další nesporně velkou výhodou těchto sucharů je trvanlivost 12 měsíců.

Etimek Form Light – suchary obsahující o 50% méně tuku. Tento druh sucharů je určen také pro spotřebitele, kteří dbají o „štíhlou linii“. Zvlášť vhodný je pro prodejny Zdravé výživy apod. Prodejnost tohoto výrobku taktéž rok od roku stoupá, neboť stále více spotřebitelů má zájem o „dietnější“ výrobky s nižším obsahem tuků. Trvanlivost výrobků: 12 měsíců.

 

Náhradní plnění

Vážení,

dovolujeme si Vám předložit konkrétní program úspory firemních prostředků ve Vaší společnosti a nabídnout Vám vzájemně výhodnou spolupráci.